Deska do serwowania piwa ze szklankami 4x500 ml

(0 opinii)

Zestaw do serwowania piwa, która nie tylko ułatwia serwowanie jego większej ilości, ale również pozwala na efektowne jego podanie. Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 150 zł.

48h
  • Wysyłamy natychmiastowo, bardzo szybko i sprawnie!
  • Zamówienie złożone do:
    Dziś do godziny 13:00
    wyślemy: 26 czerwca 2024
Koszty dostawy: 16,99 zł
Do darmowej dostawy brakuje
150,00180,00-17%


Opis produktu

Zestaw do serwowania piwa

Zestaw składa się z deski do serwowania oraz 4 pokali o pojemności 500 ml. Deska została tak zaprojektowana, aby miała jak najlepsze walory użytkowe. Posiada wyprofilowane wgłębienia, dzięki czemu umożliwia serwowanie 4 pokali bez obawy o ich przypadkowe zsunięcie. To alternatywa dla klasycznych desek, a także serwowania piwa w rękach, co zwiększa ryzyko ich wypadnięcia z dłoni.


Zestaw do serowania dla konesera 

Zestaw do serwowania piwa powstał z myślą zarówno o klientach prywatnych, jak również lokalach gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się w barach, pubach i restauracjach, a także na domowym stole podczas spotkań z bliskimi. 


Wyjątkowy deska do serwowania piwa 

Deska do serwowania wchodząca w skład zestawu wykonana jest z drewna bukowego oznaczonego certyfikatem FSC. Powierzchnia zabezpieczona jest olejem, co wydłuża trwałość i żywotność deski. Jej idealnie wyprofilowane wgłębienia utrzymujące kufle na swoim miejscu. Deska posiada minimalistyczny, prosty design dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w barze i w domu.  

Dodaj swoją opinię

Powiadomienie o dostępności: Deska do serwowania piwa ze szklankami 4x500 ml

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Newsletter