Deski do burgerów

deski do serwowania burgerow
 

Deski do serwowania burgerów

Podawaj burgery jak w burgerowni z prawdziwego zdarzenia! Zastąp ceramiczne talerze drewnianymi deskami do serwowania burgerów. Wyjdź poza powszechnie znane standardy i powielane schematy kulinarne, wyróżnij się znajomością sztuki podawania i prezentacji potraw. Deski do serwowania burgerów mają klasyczny, prosty kształt, możesz więc wykorzystać je również do innych potraw, jak podpłomyki, kanapki na ciepło, desery oraz przekąski. 
 

Drewniane deski do serwowania burgerów – prosto i efektownie

Deski do serwowania burgerów wykonane są z naturalnego drewna bukowego, wykazującego się solidnością i ponadprzeciętną wytrzymałością. W przeciwieństwie do ceramicznych talerzy, nie ulegają zniszczeniu podczas uderzenia czy upadku. Drewno posiada certyfikat FSC, a więc masz pewność, że wybierasz produkt powstały w idei zrównoważonego rozwoju. Powierzchnia desek do serwowania burgerów została dodatkowo zabezpieczona olejem naturalnym, który nie wpływa na walory smakowe potraw. 

Każda deska do serwowania burgerów jest inna i wyjątkowa, podobnie jak każdy kawałek drewna. Cechuje się prostym i ponadczasowym designem, a przy tym gwarantuje ciekawą prezentację potraw, które dzięki temu smakują jeszcze lepiej. 
 
Newsletter

Filtry

Cena
oddo
Rozmiar
Kolor
Przeznaczenie
Materiał
Kształt
Producent
zamknij