Deska do degustacji piwa z kufelkami 4x125 ml

(0 opinii)

Zestaw do serwowania piwa, która nie tylko ułatwia serwowanie jego większej ilości, ale również pozwala na efektowne jego podanie. Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 150 zł.

zarezerwuj-dostępny wkrótce
  • Zamówienie złożone do:
    Dziś do godziny 13:00
    wyślemy: 12 lipca 2024
Koszty dostawy: 16,99 zł
Do darmowej dostawy brakuje
150,00180,00-17%


Opis produktu

Zestaw do serwowania piwa

Zestaw składa się z deski do serwowania oraz 4 kufelków 125 ml. Deska została tak zaprojektowana, aby miała jak najlepsze walory użytkowe. Posiada wyprofilowane wgłębienia, dzięki czemu umożliwia serwowanie 4 kufli bez obawy o ich przypadkowe zsunięcie. To alternatywa dla klasycznych desek, a także serwowania piwa w rękach, co zwiększa ryzyko ich wypadnięcia z dłoni.


Zestaw do serowania dla konesera 

Zestaw do serwowania piwa powstał z myślą zarówno o klientach prywatnych, jak również lokalach gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się w barach, pubach i restauracjach, a także na domowym stole podczas spotkań z bliskimi. 


Wyjątkowy deska do serwowania piwa 

Deska do serwowania wchodząca w skład zestawu wykonana jest z drewna bukowego oznaczonego certyfikatem FSC. Powierzchnia zabezpieczona jest olejem, co wydłuża trwałość i żywotność deski. Jej idealnie wyprofilowane wgłębienia utrzymujące kufle na swoim miejscu. Deska posiada minimalistyczny, prosty design dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w barze i w domu.  

Specyfikacja produktu

Przeznaczeniedo piwa
Materiałdrewno bukowe

Dodaj swoją opinię

Powiadomienie o dostępności: Deska do degustacji piwa z kufelkami 4x125 ml

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Newsletter