Deski do serów

deski do serów
 

Deski do serwowania serów i wędlin

 
Deska do serwowania z naturalnego drewna bukowego oznaczonego certyfikatem FSC stanowi idealny prezent nie tylko dla smakoszy serów i wędlin. Świetnie sprawdzaja się do serwowania przystawek oraz "finger food"- bardzo modnych nie tylko podczas imprez w restauracjach  ale i w domu. Wszystkie nasze deski wytwarzamy w Polsce, są precyzyjnie wyszlifowane, a także zabezpieczone olejem do drewna bezpiecznym dla żywności. Naturalny materiał komponuje się z każdym wnętrzem, a także  porcelaną i szkłem. Proces szlifowania i olejowania zapewnia deskom bardzo gładką powierzchnię łatwą w czyszczeniu. Nasze deski do serowania serów i wędlin możesz myć ręcznie bez ryzyka utraty przez drewno pięknego, autentycznego wyglądu. 


Deski do serów, które sprawią, że oczarujesz swoich gości

 
Każdy kawałek drewna ma inne usłojenie podobnie jak ludzkie linie papilarne. To właśnie dlatego nasze deski do serów są tak wyjątkowe i niepowtarzalne. Wiele osób twierdzi, że sery powinny być podawane na deskach okrągłych - to jednak  nie jest reguła i dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zarówno deski okrągłe jak i prostokątne. Stworzyliśmy deski w różnych wymiarach- od małej i poręcznej wersji "dla dwojga" do dużej niemal półmetrowej dla większej grupy osób.  Wszystkie deski do sera i wędlin posiadają praktyczne rączki ułatwiające serwowanie. 

Serwowanie dań na drewnianych deskach jest obecnie jednym z największych trendów sztuki kulinarnej. Deski do serów sprawią więc, że Twój stół, przy którym gościsz bliskich, będzie sceną prezentującą Twoją kreatywność i nowoczesne podejście do serwowania potraw. 
 
Newsletter

Filtry

Cena
oddo
Rozmiar
Kolor
Przeznaczenie
Materiał
Kształt
Producent
zamknij