Deski do serów

deski do serów
 

Deski do serwowania serów 

Jak deska, to tylko do krojenia…my obieramy inny kierunek. Prezentujemy deski do serów wykonane z naturalnego drewna bukowego oznaczonego certyfikatem FSC. Drewno pochodzi więc ze źródeł stosujących zasady zrównoważonego rozwoju. Deski do serów zostały zabezpieczone olejem, dzięki czemu zyskały odporność na wodę i plamy. Możesz je z w powodzeniem myć bez ryzyka utraty przez drewno pięknego, autentycznego wyglądu. 


Deski do serów, z których chce się jeść z przyjemnością 

Każdy kawałek drewna ma inne usłojenie. Jest ono jak ludzkie linie papilarne, co czyni go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Drewniane deski do serów wyróżniają się więc unikalnym wyglądem, za który odpowiada nie człowiek, a Matka Natura. Występują w różnych kształtach i wielkościach – są okrągłe i prostokątne. Wszystkie posiadają praktyczne rączki ułatwiające serwowanie przekąsek. Deski do serów możesz również wykorzystać do podawania innych dań. Świetnie sprawdzają się do finger food, bardzo modnych nie tylko podczas imprez w lokalu, ale i w domu. 

Serwowanie dań na drewnianych deskach jest obecnie jednym z największych trendów sztuki kulinarnej. Deski do serów sprawią więc, że Twój stół, przy którym gościsz bliskich, będzie sceną prezentującą Twoją kreatywność i nowoczesne podejście do serwowania potraw. 
 
Newsletter

Filtry

Cena
oddo
Rozmiar
Kolor
Przeznaczenie
Materiał
Kształt
Producent
zamknij