Deski do serwowania potraw


deski do serwowania potraw

Deski do serwowania potraw
 

Serwowanie potraw jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i efektowne – zaskakująco, niebanalnie, elegancko i z klasą. To alternatywa dla tradycyjnych sposobów podawania dań, na ceramicznych i wykonanych z tworzywa sztucznego naczyniach. Drewniane deski do serwowania są uniwersalne i ponadczasowe, pozwalają wyeksponować produkty tak, aby podkreślić ich atuty wizualne i smakowe. Pierwszoplanową rolę odgrywają potrawy, a deska jest dla nich pięknym i naturalnym tłem.


Drewniane deski do serwowania – sztuka podawania potraw i przekąsek

 
Deski do serwowania wykonane są z naturalnego drewna bukowego z certyfikatem FSC. Są tworzone zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Powierzchnia drewnianych desek zabezpieczona jest naturalnym olejem. Brak sztucznych materiałów to również ważny aspekt dla bezpieczeństwa żywności, z którą deski mogą mieć bezpośredni kontakt, nie wpływając przy tym na jej smak.

Drewniane deski do serwowania występują w wielu kształtach i wymiarach. Ich wzór w znaczącym stopniu zawdzięczamy naturze. Nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, nie ma więc dwóch takich samych desek Dezire. Wybierz deski do serwowania potraw w domu lub w restauracji, zadbaj o prezentację swoich dań i wspaniałą atmosferę przy stole dla swoich gości.

 

 
Newsletter

Filtry

Cena
oddo
Rozmiar
Kolor
Przeznaczenie
Materiał
Kształt
Producent
zamknij