deska do serwowania piwa
deska do serwowania piwa

Deska do serwowania piwa

(0 opinii)

Zestaw do serwowania piwa, która nie tylko ułatwia serwowanie jego większej ilości, ale również pozwala na efektowne jego podanie.

dostępny wkrótce
  • produkt dostępny w sprzedaży od 15 września 2022 roku.
  • Zamówienie złożone do:
    Dziś do godziny 13:00
    wyślemy: 7 listopada 2023
Koszty dostawy: 15,00 zł
Do darmowej dostawy brakuje
145,00


Opis produktu

Zestaw do serwowania piwa

Zestaw składa się z deski do serwowania oraz 4 kufelków 125 ml. Deska została tak zaprojektowana, aby miała jak najlepsze walory użytkowe. Posiada wyprofilowane wgłębienia, dzięki czemu umożliwia serwowanie 4 kufli bez obawy o ich przypadkowe zsunięcie. To alternatywa dla klasycznych desek, a także serwowania piwa w rękach, co zwiększa ryzyko ich wypadnięcia z dłoni.


Zestaw do serowania dla konesera 

Zestaw do serwowania piwa powstał z myślą zarówno o klientach prywatnych, jak również lokalach gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się w barach, pubach i restauracjach, a także na domowym stole podczas spotkań z bliskimi. 


Wyjątkowy deska do serwowania piwa 

Deska do serwowania wchodząca w skład zestawu wykonana jest z drewna bukowego oznaczonego certyfikatem FSC. Powierzchnia zabezpieczona jest olejem, co wydłuża trwałość i żywotność deski. Jej idealnie wyprofilowane wgłębienia utrzymujące kufle na swoim miejscu. Deska posiada minimalistyczny, prosty design dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w barze i w domu.  

Dodaj swoją opinię

Powiadomienie o dostępności: Deska do serwowania piwa

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Newsletter